TEMEL DEĞERLER FİRMA PROFİLİ

FİRMA PROFİLİ
TEMEL DEĞERLER

TEMEL DEĞERLER

Kaliteli, doğru , seri bir şekilde müşterilerimizin çözüm ortağı olarak hizmet vermek en önemli hedefimizdir. Ticari faaliyetlerimizde Ahlaklı , dürüst , disiplinli, hızlı güvenilir bir servis temel değerlerimizdir.

KURUMSAL YETKİNLİKLER

  • Şirketimizde Görev Şeması ve iş görevleri tanımlanmış olmakla birlikte ; kişinin işteki rolü ile sorumluluklarının önemli bölümünü etkileyen, işteki performansı ile bağlantılı, kabul edilen standartlarla ölçülebilen, eğitim ve gelişim yolu ile ilerletilebilen bilgi, beceri ve özellik gruplarıdır “ Firmamız , çalışanlarının işindeki etkinliğinin ve üstün performansının nedeni olan Yetkinlikler aynı zamanda kişilerin becerilerini organizasyon için değer üretecek ya da değere katkıda bulunacak şekilde kullanabilme yeteneklerini geliştirecek şirket içi ve dışı eğitimlere tabii tutmaktadır. 
  • İş hedeflerimize nasıl ulaşmamız gerektiği konusunda personelimiz ile gün sonu değerlendirmeler yapılmakta ve sahadan gelen bilgiler raporlanmaktadır. Bu bilgiler yeni ürün ve/veya alternatif ürün veya ekonomik ürün sunma yönünde ise Merkez araştırma ve satın alım ekibine aktarılmaktadır. İlgili çalışanlara kısa sürede doğru geri bildirim verilmesi motivasyonlarını artırmakta ve müşterileri ile olan bağlılıklarında bir artış sağlamaktadır. 
  • Temel yetkinliklerimiz ; bilgili, beceri düzeyi yüksek, uyumlu, yeni koşullara süretle adapte olabilen , yetenekli ,teknoloji iyi kullanabilen , hedefe ulaşabilen ,çok dil kullanabilen bir şirketiz.